DETEKTORY BANKNOTÓW

Cena netto: 450,00 

Tester banknotów ECB-2304

Tester Banknotów ECB-2304 jest urządzeniem nowoczesnym, przenośnym i bardzo prostym w obsłudze sprawdzania banknotów. Urządzenie ma wbudowany wydajny akumulator.

Klient może wybrać w którym kierunku będą przesuwały się sprawdzone banknoty do przodu lub do tyłu. Po włożeniu banknotów do urządzenia, urządzenie automatycznie uruchomi proces sprawdzający i skontroluje istnienie i położenie cząstek magnetyzujących, znaków na podczerwień, elementów wrażliwych na promieniowanie ultrafioletowe, paska zabezpieczającego i wymiaru banknotu.

Urządzenie automatycznie wyświetla liczbę i całkowitą wartość  sprawdzonych banknotów.  Dzięki dużemu zakresowi badanych elementów zabezpieczających niezawodność w identyfikacji podejrzanych banknotów jest bardzo wysoka. Czas sprawdzenia jednego banknotu to zaledwie 0,5 sekundy. Tester ECB-2304 diagnozuje banknoty automatycznie, w przypadku wykrycia podejrzanego banknotu emitowany jest sygnał dźwiękowy.

Użytkownik w prosty sposób może dokonać zmiany sprawdzanej waluty poprzez wciśniecie klawisza na urządzeniu. Urządzenie posiada ekologiczny akumulator litowo-jonowy, nawet po odłączeniu zasilacza sieciowego tester pozostaje wpełni funkcjonalny. Górną cześć urządzenia można otworzyć, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do czujników sprawdzających, które w przypadku zabrudzenia w prosty sposób można przeczyścić.

 

 

ZASTOSOWANIE:
Nadaje się do wszystkich placówek handlowych, jak również  miejsca świadczenia usług, gdzie odbywa się obrót gotówką.
Nadaje się również dla sprzedaży ambulatoryjnej, dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu.

 

Prędkość sprawdzania < 0,5 s / banknot
Rodzaj wyświetlacza LCD z niebieskim podświetleniem
Zasilanie DC 9 V zasilacz albo 7,5 V litowa bateria
Pobór mocy 5 W
Masa 0,63 kg
Rozmiary (szerokość x głębokość x wysokość) 128 mm x 143 mm x 73 mm
Temperatura pracy 0°C až 40°C
Temperatura przechowywania - 20°C až 70°C
Wilgotnosć otoczenia 25% až 80% wilgotnosć względna, bezkondensacji
Certyfikat CE, RoHS

 

© 2021 BOWA - pl • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP