Szuflady kasowe

Szuflady kasowe

Szuflady kasowe BOWA - Użycie wysokiej jakości materiałów w procesie produkcji zapewnia niezawodne działanie.

Czytaj więcej


Snímače čiarového kódu

Czytniki kodów kreskowych

Kod kreskowy jest najbardziej popularnym przykładem zastosowania technologii automatycznej identyfikacji. Wdrożenie skanerów kodów kreskowych jest odpowiednie wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, aby szybko i precyzyjnie zidentyfikować sprzedawany lub przyjmowany towar. Nadaje się do wszystkich rodzajów placówek handlowych, zakładów produkcyjnych i magazynów. 

Ułatwia pracę, oszczędza czas, zwiększa komfort sprzedaży i wyeliminowuje błędy operatora. Zastosowanie aplikacji umożliwiającej odczyt kodów znacznie zwiększa wydajnosć pracy przy stanowisku ksowym. Co więcej, możliwe jest w dowolnym momencie sprawdzenie stanu zapasów towarów w magazynie.


Logo ZebexFirma inwestuje znaczne środki na jego własne Tajvanská rozwoju i produkcji urządzeń auto-ID, czujniki i terminale kodów kreskowych. Miejscach wysoki nacisk na najwyższą jakość produktów, obsługi klienta i wsparcia. Jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001 oraz wielu nagród dla produktu dizjan. Obecnie eksportuje swoje produkty na całym świecie.

Honeywell logoLaserowe czujniki, Honeywell, które mamy jeszcze do niedawna postrzegane na rynku pod nazwą są wśród najbardziej powszechnie używane scanery, METROLOGIC. HONEYWELL skanery są produkowane w modyfikacji do szerokiego wykorzystania. Dzięki wyjątkowej funkcji i ceny są dostępne na rynku wśród najlepszych sprzedawców.


 

Detektory banknotów

Tester Banknotów ECB-2304 jest urządzeniem nowoczesnym, przenośnym i bardzo prostym w obsłudze sprawdzania banknotów.

 

 

Czytaj więcej

© 2021 BOWA - pl • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP